...

Kurz: Můj první web na WordPressu

Naučte se postavit kvalitní web od prvotního nápadu až po spuštění

Chtěli byste si sami vytvořit web, který nebude jen kompromisem limitovaným šablonou, ale splní všechna vaše očekávání? Možná už jste to i zkusili, ale po chvíli došli k zjištění, že to není jen tak.

Jste to vy? Pak jste tady správně! V kurzu spolu projdeme celý proces tvorby webu od nákupu domény až po nastavení cookie lišty. Abyste měli webové stránky přesně podle svých představ a novou dovednost mohli kdykoliv znovu využít.

tvorba webu

Uvidíme se živě

Do kurzu se můžete pustit online nebo lektor přijede za vámi. I online se ale budeme potkávat živě, a to skrze platformu Butter, kde je setkávání zážitek. Máme totiž ověřeno, že tak si z kurzu odnesete opravdu nejvíce. Můžeme vám přizpůsobit tempo učení a všechny vaše otázky rovnou zodpovíme. Nestane se tak, že byste se na něčem zasekli.

Tento kurz je pro vás, pokud…

se o tvorbu webu opravdu zajímáte nebo s ní chcete profesionálně začít. Postavit web tak, aby byl opravdu kvalitní a plně funkční, totiž není úplná hračka. Chce to motivaci a ochotu vyměnit pár večerů u Netflixu za studium. Mezi jednotlivými lekcemi totiž budete mít i úkoly na doma.

Pořád jste tady? Bezva, tak je to pro vás!:-) Nebojte, určitě to zvládnete. Web spolu sice „nenaklikáme” během jednoho dne, naučíme se ho ale vytvořit se vším všudy. Když na to půjdete poctivě, na konci můžete jít s jistotou vstříc vlastním webovým dobrodružstvím.

Co vás na kurzu čeká?

Pokud si vytvoříte vlastní studijní skupinu, objednáte kurz do firmy nebo osobní mentoring 1:1, můžeme strukturu lekcí jakkoliv upravit přesně vám na míru.

Varianty kurzu

  • Skupinový online kurz 9.999 Kč/kurz

    V menší skupině max. 6 studentů; Intenzita kurzu: 1 setkání týdně po dobu 3 měsíců (celkem 12 lekcí)

  • Intenzivní soukromý skupinový kurz individuálně

    Online i offline pro váš firemní tým nebo třeba vlastní skupinu přátel; Intenzita kurzu: dohodou

  • 1:1 online mentoring 2.500 Kč/hod.

    Pokud chcete plně individuální přístup a maximální posun; Intenzita kurzu: dohodou

Ke kurzu budete mít studijní materiály, v případě online školení i záznam. Po dobu jeho trvání se na nás můžete taky kdykoliv obrátit s vašimi dotazy.

Proč WordPress?

WordPress je nejoblíbenější platformou pro tvorbu webů, která díky obrovské nabídce pluginů (doplňkových funkcí) i bez programování dokáže téměř cokoliv. Nabízí obrovské množství designových šablon, perfektní technické zázemí a kvalitní zabezpečení. WordPress se navíc naučíme používat spolu s Elementorem Pro, který umožní tvořit web jednoduchou metodou drag&drop.

Váš lektor

Kurzem vás provede webová specialistka Veronika Wenigová. Svůj první web dala dohromady už mezi přednáškami na vysoké škole a od té doby vytvořila webových stránek desítky. Svoje zkušenosti s WordPressem teď předává dál a v kurzech vás naučí, jak si vytvořit svůj vlastní web nebo ho spravovat. Hezky od základů a hlavně srozumitelně.

O kurzu

Veronika Wenigová

Kurzem vás provede webová specialistka Veronika Wenigová

NEZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

Postavte si web, jaký jste si vysnili

Naučíme se to hezky od základu, srozumitelně a do detailu.

PRŮVODCE

7 kroků k novému webu

GDPR, zabezpečení, responzivita… Nezapomeňte při tvorbě webu na nic důležitého, co by vám později přidělalo vrásky.

Stáhněte si ZDARMA průvodce tvorbou webu s přehledně rozplánovanými kroky.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.