flovw logo

Rychlý, bezpečný a perfektně fungující web

Správa webu ve WordPressu

Ušetřete si starosti se zavirováním, nefunkčností nebo ztrátou dat a dopřejte si jistotu, že váš web perfektně pracuje pro váš business. Udržíme ho rychlý, bezpečný a 100 % technicky v pořádku.

Co může taková správa webu obnášet?

Aktualizace a opravy chyb

Web je živý mechanizmus napojený na služby třetích stran. Technické zázemí se musí pravidelně aktualizovat, aby vše šlapalo, jak má.

E-mailová podpora

Nevíte si s něčím rady nebo chcete znát náš názor? Stačí napsat a do dvou dnů se ozveme s řešením nebo zpětnou vazbou. Pokud bude na webu jakýkoliv problém, dozvíte se to vy od nás. Jestli ale cokoliv potřebujete, jsme na příjmu.

Kvalitní hosting

Každý web musí být uložený na fyzickém serveru a k tomu se váže spousta složitějších technických propojení na pozadí. Kvalitní hosting se postará o to, aby byl rychlý a spolehlivý.

24/7 monitoring dostupnosti

Technické potíže na straně hostingu můžou způsobit, že váš web nebude dostupný klidně i několik dní. A tím vám utíkají peníze. Díky neustálému monitoringu můžeme jakýkoliv problém ihned řešit.

24/7 monitoring zabezpečení

Hackeři nikdy nespí a frekvence jejich útoků se zvyšují. Když se pokus o napadení odhalí včas, je možné web ochránit bez jakýchkoliv následků.

Správa pokročilých funkcí webu

Pokud máte na webu členskou sekci, online kurzy, e-shop nebo jinou funkci spojenou s aktivitou uživatelů, je potřeba hlídat, že všechny pluginy správně fungují (zejména po aktualizacích) a jsou propojené na další potřebné softwary.

Monitoring a optimalizace výkonu

Když je web zpomalený a nefunguje, jak má, lidé snadno ztratí trpělivost a odejdou ke konkurenci. Váš web budeme průběžně optimalizovat, aby frčel co nejrychleji.

Hlídání expirace domény

Doménu máte vždy koupenou na určitý čas. Pokud své vlastnictví neprodloužíte, web nebude dohledatelný a v horším případě vám doménu někdo vyfoukne. Pak už ji nebude možné získat zpět.

Elementor PRO

Při tvorbě webu využíváme nástroj Elementor PRO, který celý proces výrazně urychluje a taky usnadňuje pozdější změny. Díky tomu je web levnější a snadno ovladatelný. V ceně vašeho webu je zahrnuta roční licence, kterou je pak potřeba vždy obnovit. Pokud nám svěříte pokračující správu webu, prodloužení licence v hodnotě 59$ máte vždy v ceně.

Hackeři, výpadky serveru ani technické trable si na vás nepřijdou.

NECHTE TO NA NÁS

Proč svěřit správu webu profesionálům?

Velká část vašeho businessu se odehrává právě na webu. Pokud bude napadený, nedostupný nebo pomalý, utíkají vám peníze a ztrácíte důvěru klientů. S naším týmem v zádech se vám nic takového nestane. Postaráme se o to, aby byl váš web bezpečný, rychlý a technicky 100% v pořádku. Za to vám ručíme.

✔️ Perfektní přehled o stavu webu

Můžete se spolehnout, že váš web pracuje nejlépe, jak může, a naplno se věnovat svému byznysu. Podle vybraného tarifu od nás každý měsíc dostanete report o stavu webu, abyste byli v obraze.

✔️ Delší život pro váš web

A to doslova. Web, který je pravidelně aktualizovaný, správně zabezpečený a má v administraci „uklizeno”, vydrží mnohem déle. Nebude tak potřeba ho po pár letech celý předělávat.

✔️ Více zákazníků a větší důvěra

Web, který se načte mrknutím oka, má mnohonásobně vyšší šanci udržet si pozornost. Perfektně fungující zabezpečení taky podpoří vaši důvěryhodnost. Zákazníci se tak nebudou bát vám svěřit svá data.

„Co se asi tak na webu může pokazit?”

Nechceme nic zakřiknout, ale je toho celkem dost. 🙂

Otazník

Balíčky správy webu ve WordPressu

Mini

BASIC CARE

Základní péče o menší prezentační jednojazyčný web, která vás zbaví starostí o jeho provoz.

650 Kč

měsíčně

Standard

ALL YOU NEED

Kompletní péče o menší až středně velký prezentační web s běžnými funkcemi.

2 000 Kč

měsíčně

Vše, co obsahuje balíček Mini, a k tomu navíc…

Advanced

SPECIAL CARE

Péče o rozsáhlejší web s pokročilými funkcemi, jako je členská sekce, e-shop nebo rezervační systém.

individuálně

od 4 000 Kč/měs.

Vše, co obsahuje balíček Standard, a k tomu navíc…

Za co nikdy neplatíte

U VŠECH TARIFŮ:

U TARIFŮ STANDARD a Advanced navíc:

A co když budu potřebovat něco navíc?

S tarifem Standard a Advanced máte na jakékoliv další služby 5% slevu. Můžete si ale taky předplatit balíček hodin naší práce a sleva tak bude ještě vyšší. Kdykoliv pak budete něco potřebovat, stačí se ozvat.

Pokud plánujete web rozšiřovat nebo přidávat časem nové funkce, určitě se vám to vyplatí.

Nemusíte se uvázat navždy

Žádné smlouvy nadosmrti vás s námi nečekají. Spolupráci uzavíráme vždy na jeden rok a je na vás, jestli ji budete chtít prodloužit. Přejít na jiný tarif ale můžete kdykoliv. 

Stačí nám dát vědět 30 dní předem. Pokud se nadobro rozloučíme, v případě tarifu Standard a Advanced váš web zdarma převedeme na jiný hosting, který si sami vyberete.

Eliška Hrušovská

Řekli o nás ...

„Web je pro můj byznys stěžejní a jsem moc ráda, že se o něj nemusím starat sama. Upřímně bych ani nevěděla jak.:-) Od Veroniky dostanu každý měsíc report o jeho stavu a mám jistotu, že šlape jako hodinky. Za rok naší spolupráce se neobjevil jediný problém a ze svého okolí vím, že to rozhodně není samozřejmost. Každému podnikateli tuto službu doporučuju. Ten klid na duši za to rozhodně stojí. Děkuju týmu Flovw za pohodovou spolupráci.”

Eliška Hrušovská

- Koučka osobního rozvoje, lektorka a PR specialistka v realitní firmě

Často se nás ptáte

Máte dotaz nebo váháte, které řešení vybrat?

Ozvěte se nám a podíváme se na to společně.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Získejte rychlý, bezpečný a perfektně fungující web

Vyplňte formulář níže. Obratem se vám ozveme.