flovw logo

eliscia.com

Redesign webu pro koučku se zaměřením na syndrom vyhoření a zážitkové zahraniční pobyty.

INFORMACE

O projektu

Klient

Eliška Hrušovská je podnikatelka a koučka se zaměřením na koučink jednotlivců a firem. 

V rámci svých služeb nabízí online koučink a inovativní koučinkové zahraniční cesty. Specializuje se na témata vyhoření a rozvoje.

Cíl projektu

JAK TO DOPADLO?

Výsledek

Během 3 měsíců jsme při aktivní spolupráci s Eliškou a copywriterkou vytvořili středně velký web, který reflektuje dynamickou osobnost značky ELISCIA, strukturovaně prezentuje typy nabízených služeb a umožňuje automaticky přijímat a zpracovávat rezervace koučovacích sezení a pobytových zájezdů tak, aby Elišce šetřil co nejvíce času.

Rozcestník služeb

Klientka na webu pracuje se dvěma odlišnými cílovými skupinami. To jsme reflektovali ve struktuře a obsahové strategii celého webu.

eliscia.com

Rezervace služeb a pobytů

Každá ze služeb, které klienta na webu nabízí, má nyní automatizovaný objednávkový formulář. V případě online koučovacích sezení je dokonce napojen na klientčin osobní kalendář; klient si tak rovnou může vybrat a uhradit sezení v čase, kdy má Eliška zrovna čas, aniž by se s ní musel osobně domlouvat.

eliscia.com

Blog

Blogovou sekci si klienta přála uchopit jako průvodce, rozděleného do 4 tématických skupin. Elišku jsem proškolila tak, že si nové články může přidávat sama a postupně tak jejich prostřednictvím budovat svou expertízu a mimo jiné i optimalizovat svůj web pro vyhledávače.

eliscia.com

Posuňte i vy své podnikání na další úroveň s vyladěným webem

Vyberte si to pravé řešení pro vás, nebo nám napište a rádi vám poradíme.